BBN jedničkou mezi agenturami

Jsme pyšní na to, že můžeme být součástí světové marketingové agentury BBN, díky které pomáháme našim klientům dostat se za hranice země i všednosti. V roce 2020 a 2021 navíc tato agentura získala prestižní ocenění B2B Marcomms agency a obsadila dva roky po sobě první příčky.

 

 

V žebříčku 15 mezinárodních B2B marketingových agentur se BBN umístila v roce 2020 na neuvěřitelném prvním místě, letos se drží stále nahoře, tentokrát na druhém místě.

V 15. vydání britské B2B agentury Benchmarking Report B2B Marketing odhaluje definitivní žebříček nejlepších 90 Marcomms agentur ve Velké Británii, stejně jako nejlepších globálních agentur v tomto sektoru, jeho nejrychleji rostoucích agentur a předních PR agentur. S více než 1 000 B2B specialisty ve 30 zemích vyfakturovala BBN v loňském roce 171 milionů dolarů. To podpořilo zařazení agentury do letošní zprávy, která je založena na hrubém příjmu.

“Jsem rád, že je BBN v mezinárodním hodnocení na prvním místě. Říká se, že na velikosti záleží, a přestože je pro naše klienty důležité vědět, že máme mezinárodní dosah na podporu jejich podnikání, významnější je hloubka našich zkušeností prakticky ve všech průmyslových odvětvích podložená strategickými, kreativními a technickými znalostmi přinášet výsledky,“ popisuje předseda BBN Clif Collier.

“Pro více než 1 000 lidí ve 30 zemích je spolupráce k dosažení tohoto ocenění velkým úspěchem. Samozřejmě to vyžaduje strukturu, organizaci a dohodnuté metodiky. Je však vidět, že nesmírně různorodý globální tým může spojit něco méně hmatatelného – společný cíl. První místo v žebříčku ukazuje, že lidé chtějí společně pracovat a čerpat tak ze vzájemného prospěchu,” doplňuje Peter Lyall, ředitel BBN UK.