Jak se točí video o rekuperacích?

 

Čistý vzduch se nejlépe poznává na vlastní nadechnutí. Jak jej zprostředkovat a co nejlépe přiblížit pomocí videa? Tuto otázku jsme si kladli na začátku tvorby projektu pro našeho klienta Richter + Frenzel. Úkol zněl jasně – vytvořit dvě videa. Jedno reprezentativní brand video a druhé zaměřené na produkt rekuperace. Jak jsme si s tímto zadáním poradili?

Na tvorbě videí pro společnost Richter + Frenzel jsme začali pracovat na jaře 2020. S externím scénáristou, produkčním a režisérem Rolando Garduněm, se kterým jsme již v předchozích letech pracovali na řadě realizací společně, jsme se pustili do práce. Po vytvoření detailního scénáře jsme začali shánět ideální komparz a především prostředí, ve kterém se bude natáčení odehrávat.

Místo natáčení pro tvorbu brand videa jsme nemuseli složitě vymýšlet a využili jsme dostupných prostor firmy Richter + Frenzel v Praze.

Náročný produkt?

U videa zaměřeného na rekuperace už to tak snadné nebylo. Rekuperační jednotka je totiž natolik specifickým produktem, který není jen tak v každé domácnosti. Díky spolupráci s marketingovým oddělením Richter + Frenzel se nám podařilo najít vhodný dům, kde mohlo natáčení proběhnout.

Po vyřešení lokality, výběru komparzu a zfinalizování scénáře jsme se mohli posunout opět o kus dále. Proběhlo dvoudenní natáčení, střih videí a tvorba titulek.

Jak se nám to podařilo?

Výsledkem je brand video, díky kterému se společnost Richter + Frenzel může prezentovat, a především ukázat širokou škálu toho, co vše dokážou svým zákazníkům nabídnout – od obrovských skladových prostor, velkoobchodní a maloobchodní prodej přes samoobsluhy až po kompletní servis k vysněné koupelně v koupelnových centrech.

Rekuperační video si klade za cíl seznámit zákazníky s problematikou rekuperací, dodat základní informace, benefity, nastínit jednoduchost řešení, a především informovat o tom, že společnost R+F patří mezi profesionály v tomto oboru.

Klient byl s finálními verzemi velmi spokojený, prezentuje je nejen online, ale také na vzdálené správě monitorů, které streamuje na některých svých pobočkách. Mrkněte na videa a dejte nám vědět váš názor. Velice rádi se budeme podílet na videích i pro Vaši společnost, neváhejte se na nás obrátit.

 

Podívejte se na naše videa: rekuperacebrand video.