Je nás víc! V online týmu máme dalšího Tomáše

 

V dubnu naše řady rozšířil nový kolega s netradičním jménem – Tomáš. Vystřídal tak našeho kolegu Tomáše a přidal se k dalšímu kolegovi – Tomášovi. Posílil naše online oddělení na kombinované pozici Digital Marketing Specialist/Account Manager. A čím se v partě brňáků vymyká? Dojíždí každé ráno do kanceláře až z Olomouce.

Tom studoval na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně obor Management marketing se specializací Design management a pyšní se titulem inženýr. Již během studia začal pracovat v reklamní agentuře Plugo s.r.o. jako PPC specialista výkonnostní reklamy. Do svých 25 let se tak seznámil s řadou odlišných klientů z B2B i B2C sektoru – od kosmetiky přes elektroniku až po hutní materiál.

Po ukončení studia se rodilý Prostějovák rozhodl přestěhovat ze Zlína zpět do Olomouce za rodinou. Během pandemie Covid-19 také začal přemýšlet o změně zaměstnání – převážně k získání cenných zkušeností do životopisu. A do oka mu padla naše skvělá agentura Marco BBN v Brně.

Kromě prohlubování znalostí ze světa marketingu se také věnuje fotografování a natáčení videí, kdy ho nejvíce baví svatební i lifestyle fotografie a hudební videoklipy. Jeden z videoklipů se také odvysílal na TV REBEL. Tomáš se angažuje i na Fakultě managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně, kde pomáhá s propagací. Na začátku roku 2021 natočil promo videa jednotlivých ústavů fakulty celkově ve vlastní režii.

Mimo to také rád cestuje. Například ve svých 19 letech po maturitě podnikl s přáteli cyklovýlet do italských Benátek. Po bakaláři zase cyklovýlet na Balaton a jak sám říká: „Kdyby Norové nezavřeli hranice, tak po inženýrovi bych měl selfíčko z Lofotských ostrovů.“

V Marcu Tom pomáhá klientům s propagací na LinkedIn, PPC kampaněmi anebo i s tvorbou firemních webů. Mimo to také zajišťuje kompletní komunikaci se svěřenými klienty. Věří, že vzájemná spolupráce přinese cenné zkušenosti jak jemu, tak i agentuře.

V dubnu také započal své první podnikání, kdy s kamarádem založil společnost ZRNKÁRNA s.r.o. a v současné době tak má na starosti veškeré aktivity jednatele společnosti a také pracuje na tvorbě e-shopu na platformě Shoptet. V budoucnu rovněž bude mít za úkol jeho online propagaci.