Marco má novou account manažerku, Markétu Břundovou

Do naší agentury se Markéta dostala poměrně náhodou. Pochází z divadelního prostředí, které nemá na první zdání s agenturní prací nic moc společného. Ve skutečnosti jsou ale Markétiny komunikační schopnosti a zkušenosti s řízením divadelních projektů skvělými předpoklady pro její novou roli account manažerky.

Dřív by ji prý ani nenapadlo, že by mohla pracovat v agentuře nebo v jakémkoliv „standardním“ firemním uskupení. Když se ale Markéta potkala s řediteli Pavlem a Petrem Markovými, zjistila, že její kvality jsou přesně to, co Marco potřebuje a co jí otevře další zajímavou oblast tvůrčí činnosti.

Markéta momentálně dokončuje studium na brněnské Janáčkově akademii múzických umění, obor Divadlo a výchova na Divadelní fakultě. Divadlu se věnuje už dlouhou dobu a poslední dvě sezony je také ředitelkou divadla Druhý Pád, které sídlí v brněnském ArtBaru. Markéta režíruje své autorské divadelní hry, píše scénáře, hraje a spolupracuje s dalšími umělci na nejrůznějších projektech.

Ve volném čase se Markéta věnuje cyklistice, józe, ráda vaří a jejím koníčkem je také angličtina. V Británii dokonce strávila část svých studií, je tedy připravená na komunikaci se zahraničními klienty agentury.

Markétinou snahou je, aby se lidé setkávali se zajímavými uměleckými díly, která pro ně zároveň budou srozumitelná. A právě srozumitelnost, vhodná komunikace a balanc etiky a estetiky jsou nesmírně důležitými tématy i v oblasti marketingu a reklamy.