Novou posilou týmu Marco je Kristýna Kočí, junior digitální specialistka

Kristýna je v marketingu nováčkem, do Marco přišla na začátku roku 2022 jako stážistka s cílem získat co nejvíc zkušeností. Tuto pozici ale poměrně rychle přerostla, když se bez problémů začlenila do týmu a začala samostatně pracovat na úkolech pro klienty.

Kristýna je naším mladým talentem a od dubna letošního roku je právoplatným členem agenturního týmu, který doplnila jako junior digitální specialistka. V Marco se věnuje převážně analýze dat, nastavování kampaní a také tvorbě obsahu na sociální sítě.

Vedle práce v agentuře Kristýna studuje ekonomiku a management na brněnské Mendelově univerzitě. Specializaci na marketing si zvolila už v druhém ročníku bakalářského studia, od té doby se v marketingu aktivně vzdělává a nyní také uplatňuje své znalosti v praxi. V diplomové práci se rozhodla věnovat content marketingu v oboru hotelnictví, což pro ni vzhledem k předchozímu zaměření na cestovní ruch byla jasná volba. 

Cestování Kristýnu nezajímá jen pro stránce studií. Hned po maturitě se vydala na několik měsíců pracovat do Španělska a rok nato strávila celé léto ve Velké Británii. Domluví se tak bez problémů anglicky i španělsky.

I když ji zahraniční dobrodružství vždycky láká, nejlépe Kristýna vyvětrá hlavu na horách. Pochází z Jeseníků, kam se ve volných dnech vždycky ráda vrací.