① Specializujeme se na B2B marketing

Jsme integrovaná komunikační agentura poskytující kreativní a strategický marketingový servis. Stavíme na zkušenostech, moderním myšlení a spolehlivém accountském servisu. Naše nadšení je kombinováno s profesionalitou, to nám dává nejlepší předpoklady k řešení problémů. To vše v kombinaci s nejmodernějšími nástroji a ověřeným, unikátním know-how.

Hodnoty, které vyznáváme:

Důvěra - Dialog je základem dobrých vztahů. Proto stavíme naši důvěru na poznání jeden druhého a na dodržování našich dohod.
Inspirace - Systematicky se vzděláváme a sdílíme svoje know-how. Čím víc toho známe a sdílíme mezi sebou, tím více inspirujeme jeden druhého k novým nápadům.
Zábava - Naši práci bereme vážně s vědomím toho, že vše na světě je relativní. V tom, co děláme, jsme kreativní a vždy to děláme tak, jak nejlépe umíme. A navíc, chceme se u toho skvěle bavit!

② Proč pracovat s MARCO BBN?

Prošli jsme si vývojem bez kotrmelců, postupně od našeho založení v roce 1994 rosteme. Naše úspěchy jsou spojeny se stabilním agenturním týmem, který je kombinací zkušenosti, talentu a dravého mládí. Jsme součástí mezinárodní sítě BBN – The world's B2B agency, která nám i našim klientům umožňuje překročit hranice. Díky BBN přinášíme našim lokálním zadavatelům ověřené mezinárodní know-how a aplikujeme ho realizovanými projekty na domácím trhu.

③ Reference

Od založení agentury v roce 1994 jsme spolupracovali s mnoha lokálními i globálními značkami a organizacemi.

AMERICAS
Argentina
Brazil
Canada
Chile
Colombia
Guatemala
Mexico
Peru
United States

EMEA
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Netherlands
Norway
Poland
Spain
Sweden
Switzerland
UAE
United
Kingdom

APAC
Australia
China
Hong Kong
India
Japan
Malaysia
Pakistan

④ BBN – The world's B2B agency

BBN je celosvětová síť B2B marketingových agentur, do které je zapojeno více než 1150 specialistů z 61 marketingových agentur v 32 zemích. Celosvětová působnost BBN je postavena na nezávislých a silných lokálních marketingových agenturách se zkušeným vedením.
Více o BBN

1200+

EXPERTS in branding, strategy, creative, communications
and activations

66

OFFICES across
the globe

31

COUNTRIES within
five continents

⑤ Kontakty

MARCO
reklamní agentura, spol. s r.o
Palackého třída 186
612 00 Brno

tel. +420 532 300 060
e-mail info@marco.eu

MARCO
reklamní agentura, spol. s r.o
Bieblova 1227/19
150 00 Praha 5

mobil +420 777 797 388, tel. +420 251 560 640
e-mail praha@marco.eu

BBN International
je registrovaná společnost v Anglii, Spojeném království Velké Británie a Severního Irska.
Více o BBN zde

IČ 60702265
DIČ CZ60702265
Společnost zapsána u KOS
v Brně, oddíl C, vložka 14776



  ⑥ Ke stažení

  BBN Annual Report

  Výroční zpráva BBN International je souhrnný materiál prezentující zaměření organizace, finanční a statistická data a prezentaci všech partnerských agentur.

  Stáhnout

  Account Based Marketing

  Chcete se dozvědět, jak funguje strategie založená na Account Based Marketingu? Pro koho je tato strategie vhodná a jak ji využít v praxi? Víte, že ABM přináší vyšší návratnost investic než jakákoliv jiná B2B marketingová strategie nebo taktika?

  Zjistit více

  Marketingový cloud

  Poznejte tajemství termínů Marketing Automation, Lead Management či Lead Scoring a získejte rady a tipy pro váš firemní marketing či přehled všech funkcí marketingového cloudu.

  Zjistit více

  Příručku Lead Nurturing

  Zajímáte se o nejnovější trendy v marketingu? Víte, co vám nabízejí komplexní systémy pro marketingovou automatizaci a jaké jsou nejúčinější strategie pro zkrácení nákupních procesů?

  Zjistit více