Posílili jsme digitální tým o novou kolegyni Pavlínu Hornovou

Z rozhlasu přes traktory a foto software až do agentury. Pavlína začínala jako novinářka, už třetím rokem ale zůstává věrná marketingu. V Marco zaplnila volné místo v digitálním týmu a stará se o texty všeho druhu na pozici PR & Content Manager.

Pavlína má za sebou první profesní zkušenosti už z dob studia bakaláře. Tehdy jakožto studentka žurnalistiky začala docházet na praxi do Českého rozhlasu Brno, kde později působila jako redaktorka kulturního zpravodajství.

Na magisterském stupni studia si uvědomila, že ji daleko víc zajímají nová média a marketing. Tak se také dostala ke stáži v Zetoru, kde psala o traktorech skoro dva roky. Mluvenému slovu ale nedala úplně sbohem, čas od času využije rozhlasového tréninku a nahraje voiceover. Namluvila třeba spoty pro portál Jižní Morava.

Po zkušenosti ze Zetoru zamířila Pavlína do další brněnské firmy, tentokrát do ZONER software vyvíjející fotoeditor Zoner Photo Studio. Starala se tam o veškeré PR aktivity, obsah na sociální sítě a tým ambasadorů. Chystala tiskovky, má za sebou koordinaci a moderování série videí o studiovém focení nebo management online účasti firmy na britském veletrhu.   

 

Touha naučit se zase o něco víc přivedla Pavlínu na „druhou stranu“ – do dynamického prostředí agentury. V Marco má na starosti vše, co se týká textů a propagace samotné agentury a je také koordinátorkou pro aktivity v rámci mezinárodní agentury BBN – The World’s B2B Agency.

Ve volném čase Pavlína hodně čte, chodí za kulturou, cvičí a je velkou milovnicí cizích jazyků. Učí se francouzsky a v budoucnu si chce přibrat ještě španělštinu.