Mission INpossible z Česka do Evropy

Značka Inoutic patřící pod předního světového výrobce PVC okenních profilů Deceuninck hledala cestu ke zvýšení KPI response rate v direct marketingu. Navrhli jsme kontaktní více úrovňový direct marketingový proces založený na kreativním oslovení 3D poštovní zásilkou, která je napojena na online kanál – landing page s videem. Obsahem zásilky byl speciálně upravený tablet, který po zapnutí přehrál video vzkaz.

Kampaň se v první vlně zrealizovala v Česku, Maďarsku a Polsku. Výsledek byl vynikající, více než 40% zájem o schůzku ihned po doručení zásilky. Kromě překročení konverzního cíle – osobní schůzky s decesion makery, byly na základě této kampaně realizovány i reálné obchody, což jsou v tomto případě dlouhodobé B2B kontrakty.

Kampaň se díky výborným KPI později klonovala i v dalších zemích – Německu, Rakousku, Rumunsku, rovněž s velice dobrými výsledky.

Zapněte si tablet a poslechněte video vzkaz pro agenta. Po přehrání se tablet uzamkne a již nejde odblokovat...
Zprovoznění může provést jedině přivolaný obchodní zástupce. Ten se tak dostane na schůzku s nejdůležitější personou, která rozhoduje o investici do technologie na výrobu oken.
Řešení direct mailu
Animované video, které běželo po zapnutí tabletu.