Eventy pro strojírenský holding

Tradiční marketing žije! Pro našeho významného klienta Kuboušek EU holding jsme ještě v období před pandemií realizovali několik marketingových eventů. Jednotlivé eventy byly součástí marketingového mixu. Všechny typy akcí – veletrhy, social eventy, firemní prezentace, akce pro zaměstnance, byly vždy propojovány s firemním brandingem a originální kreativitou.

Vybrané cílové skupiny byly oslovovány intenzivním zážitkem, který byl pro daný koncept eventu vždy charakteristický.

VIP akce v Českém Krumlově pro 40 osob. Event byl pojatý ve středověkém stylu. Hosty celým večerem provedl Herold – středověký vypravěč, k poslechu hrála renesanční hudba. Program byl také doplněn o vystoupení kejklíře, který svým humorem pobavil všechny přítomné. Po středověké hostině byla pro hosty připravena noční prohlídka města, kterou završil půlnoční ohňostroj. Celý program byl v anglickém jazyce.

Náš servis zahrnoval návrh vytipování lokalit, zajištění cateringu a programu pro hosty. Vytváření grafických materiálů, pozvánek, vytvoření speciálního videa k výročí 25 let, branding a zajištění ubytování pro všechny hosty.
Teambuildingový den pro cca 300 zaměstnanců s rodinnými příslušníky v outdoorovém parku na Hluboké. Dopoledne byla pro zaměstnance připravena společná hra. V průběhu odpoledne se k zaměstnancům přidali rodinní příslušníci a program byl volný. Veškeré aktivity outdoorového parku byly plně k dispozici všem hostům. Večer ukončil bohatý raut a diskotéka s míchanými koktejly.
Otevření Technologického centra Kuboušek bylo zřejmě největší událostí v historii firmy.

Akce probíhala pět dní a odehrávala se převážně přímo v Technologickém centru v Českých Budějovicích. V první fázi centrum navštívili zákazníci, potencionální klienti, ale také novináři, pro které se uskutečnila tisková konference. Návštěvníky čekala prohlídka nové budovy, ukázky strojů v živém provozu, odborné přednášky a rauty za doprovodu živé hudby. Poslední den pak byl věnovaný obchodním partnerům z celého světa, kteří se po slavnostním otevření Technologického centra přesunuli do luxusního prostředí Hotelu Štekl v těsné blízkosti Státního zámku Hluboká nad Vltavou. Pro hosty jsme zajistili VIP prohlídku zámku, dárky v historickém duchu, vícechodovou večeři v renesančním stylu, dobový hudební doprovod a závěrečnou ohňovou show.

Celou akci jsme zhotovili na klíč a zajistili od pozvánek až po jmenovky na stůl. Pro nově otevřené Technologické centrum jsme vytvořili speciální microsite. Po celou dobu konání akce jsme byli přímo na místě a zajišťovali hladký chod eventu.
Pro každoroční účast na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně chtěla firma Kuboušek pro rok 2017 vytvořit novou formu prezentace. Ve spolupráci s architektem jsme proto stvořili zcela nové stánky s novým dispozičním rozmístěním, novou grafikou i celkovým konceptem prezentace firmy.

Hlavním grafickým prvkem se stala kulatá růžice, která představuje jednotlivé divize společnosti a jejich hlavní služby. Přestože šlo původně o návrh určený na brožury a další prezentační materiály, klientovi se líbil natolik, že si vyžádal jeho umístění i na stánek. Tento motiv jsme využili i na puzzle, které dostávali návštěvníci stánku.

Jednotlivé divize společnosti byly představeny prostřednictvím sedmi zastávek, u nichž jsme navrhli formu i obsah. Na některé jsme instalovali tablety s originálními aplikacemi, jinde jsme prezentovali skutečné roboty z nabídky firmy Kuboušek. Pro jednu ze zastávek jsme tvořili animované video, které představovalo celou skupinu a její služby.

V průběhu MSV jsme organizovali také večerní event na stánku klienta pro 100 osob s cateringem a živou hudbou v podání jazzové kapely.