bbn golden bee

Kreativní obsah na Facebook

BBN – The World’s B2B Agency, jejíž jsme součástí, nám udělila ocenění Golden Bee 2020 za kreativní koncept facebookových příspěvků pro klienta Váhala a spol.! Stali jsme se vítězem v kategorii Nejlepší využití sociálních sítí a uspěli mezi 61 členskými agenturami BBN sídlícími po celém světě.

screeny posty váhala

 

Váhala je přední český výrobce masných a lahůdkářských výrobků a zároveň náš dlouholetý klient. Vytváříme pro něj mimo jiné kreativní obsah na Facebookovou stránku, který nám přinesl zmíněné ocenění. Hlavní myšlenkou obsahu je snaha přiblížit oblast klientova podnikání zábavnou formou a také posilovat pozici značky Váhala na sociálních sítích. V minulém roce se nám podařilo dostat počet sledujících klientovy FB stránky na 35 103 a toto číslo stále roste. Váhala je tak na Facebooku jednoznačným lídrem mezi producenty masných výrobků.

Na klientovu FB stránku přidáváme 4-5 příspěvků týdně a mimo zábavy se snažíme čtenářům přinést také hodnotné informace zejména o produktech. Obvyklý engagement příspěvků se pohybuje kolem 10 000 uživatelů v závislosti na povaze příspěvku. Obzvláště úspěšný byl příspěvek s rouškou ze slaniny, který jsme publikovali na počátku pandemie. Přesdílelo jej 602 uživatelů a dosah se vyšplhal na číslo 71 590.

Oceněním Golden Bee jsme se museli pochlubit i samotnému klientovi, kterého získaná trofej mile překvapila:

„Víme, že komunikaci na Facebooku Marco umí a tato cena je toho důkazem. Naše spolupráce je velmi příjemná a po mnoha letech velmi blízká –⁠ poprvé jsme se setkali tuším již v roce 1997. Lidé z Marca jsou nápadití, tvůrčí a dovedou naše nápady dotáhnout do perfektního výsledku,” doplnila manažerka marketingu klienta Váhala a spol., Barbora Denková (na fotce).

No a my v Marco nadále pracujeme na tom, abychom pro Váhalu a další klienty vytvářeli špičkový obsah.

 

rouška ze slaniny      návštěva u váhaly